4 Aralık 2010 Cumartesi

1 hafta oldu

bugün bir haftayı doldurduk kuzenimin durumunu öğreneli kemoterapide 4. günü. sesi gayet iyi morali düzgün yada öle gözüküyor. yanında olamadığım için tam anlayamıyorum aslında ama hala aynı gökmen . arada mesafe olunca sanki hiçbirşey yokmuş gibi geliyor. sanki hastanede değil işe gidip geliyor. ama şunu öğrendim hayatta hiçbir zaman herşey dört dörtlük olmuyor. hep birşeyler eksik yada biz yetinmeyi bilmiyoruz önceden para olmazdı onu dert ederdik aşk meşk olmazdı onu dert ederdik şimdi nasılda saçma geliyor herşey. en önemlisi sağlıkmış kendinden çok sevdiklerinin sağlığının, mutluluğunun yerinde olmasıymış önemli olan keşke böyle öğrenmek zorunda kalmasaydık. gökmenim iyi taramaları temiz erken teşhis ona çok sevindik iyileşsin de çıksın Allah'ım ordan. Herşey eskisi gibi olsun unutalım bu olanları. kötü bir rüya gördük uyandık diyelim. dün gezdim dolaştım biraz güldüm alışveriş yaptım . ama her yaptığımın sonunda mutsuz oldum gökmenim ordayken ben nasıl gülerim nasıl eğlenirim dedim kendi kendime pişman oldum. Ama biliyorum Allah'ında izniyle iyileşecek geçecek bu günler.
blogları geziyorum hergün bakıyorum neler yapıyorsunuz diye ama yorum yazamıyorum bana yazdığınız yorumlara da çok teşekkür ederim hepinize yalnız bırakmadığınız için destek olduğunuz için. biliyorum çok bunalım bi blog oldu burası ama geçecek hepsi şimdilik içimi dökeceğim böyle idare edin.

17 yorum:

 1. Bunalımlı bi blog falan değil biz seni okuyoruz seni seviyoruz ne yazıyorsan sensin. Gökmenimize dua edip saglıgına kavusmanı sen kadar isteriz. Allahım genc yüzüne baksın... Şifa versin onada tüm hastalarada ... öptük cnm

  YanıtlaSil
 2. Canını sıkma olsun.
  Seni çok iyi anlayabiliyorum.Biz de tam ablamın düğün zamanı anneannemin sağlık durumuyla ilgilenmiştik ve en mutlu olmamız gereken dönemde.. en ufak bir tebessümde bile insan pişmanlık üzüntü yaşıyor ama geçicek inşallah Allah'ın izni ile..

  YanıtlaSil
 3. ama ben ağlarım:) canım benim çok saolun gerçekten mutlu ettiniz beni. Allahım herkese şifa versin . öpüyorum

  YanıtlaSil
 4. herzaman duamda şu vardır.Allahım sağlıkla imtihan etme lütfen!..
  çok üzülüyorum hastalık haberlerine , hastanede geçen günlere..Allah şifa versin arkadaşım ama hayat bu herşey bizler için

  YanıtlaSil
 5. canım lütfen bozma moralini hep okuyorum ben seni :)umarım şifa verir allah unutma biz hep yanındayız seni takip ediyoruz :)

  YanıtlaSil
 6. Sen bunları yaşarken, farklıyMIŞ gibi davranamazsın. Bu yapmacık olur. Sadece mutlululuğumuzu paylaşmak için mi, arkadaşlıklar. Tekrar acil şifalar canım.

  YanıtlaSil
 7. Canım benim çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin kuzenine. Çok haklısın hayatta sağlıktan daha önemli birşey yok. Üzülme Allah'ın izniyle iyi olacaktır kuzenin. Kocaman öpüyorum seni.

  YanıtlaSil
 8. canım ben de acı tecrübelerle öğrendim aslında ne boş şeyleri dert ettiğimizi. can sağlığı, nefes alabilmek, sevdiklerinin yanında olabilmek. gerisi boş gerçekten.

  mutlu olduğun anlar için kendini suçlu hissetme. hayat devam ediyor ve içinde gülmek de var ağlamak da.

  acil şifalar.

  sevgiler.

  YanıtlaSil
 9. bunalım blogu olur mu hiç, bunlar da hayatın gerçekleri... sevinçlerimizi de üzüntülerimizi paylaşıyoruz bloglarımızda ve bu bizleri birbirimize yakınlaştırıyo bence...

  inşallah en yakın zamanda iyileşecek kuzenin, siz moralinizi yüksek tutun ki o da umutlu olsun... dualarımız sizinle...

  YanıtlaSil
 10. bugün bir kez daha dedim iyi ki açmışım blogu diye. hiç görmediğim insanlarla dost olmuşuz burda dertleşir olmuşuz. hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim bazen içimde kalan söyleyemediğim şeyleri yazdım buraya dinlediniz fikir verdiniz yanımda oldunuz. samsunda kimsem yok birkaç arkadaşım dışında , patronumda hasta onun yanında moralim bozuk duramıyorum ama burda
  içimden geldiği gibi davranabiliyorum.desteğiniz için çok teşekkür ederim kızlar iyiki varsınız:)

  YanıtlaSil
 11. Canım öncelikle merhaba
  kuzenin için çok üzüldüm inan
  Allah acil şifalar versin, üzme canını, sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 12. Çok geçmiş olsun, inşallah iyileşir kuzeniniz.

  YanıtlaSil
 13. çok saolun kızlar inşallahh düzelecek unutacağız bu günleri

  YanıtlaSil
 14. moralin bozma tatlım...acil şifalar

  YanıtlaSil