13 Eylül 2010 Pazartesi

pazartesi:)

herkeşlere mutlu pazartesiler diliyorum:) artık ne kadar mutlu olunabilirse:) malum bayramdı tatildi derken hepimiz az buçuk mayışmış durumdayız diye düşünüyorum yada sadece ben mayıştım:) ama pazartesi olması bile başlı başına sıkıntı sebebi bende:) neyse efenim gezdim, gördüm, geldim. evime gittim bol temizlikli, bol gezmeli bir tatil geçirip geldim. iyiydi dinlendim hatta evde oturmaya alıştım bile. arı mayamı evde bıraktım yalnız kaldım yine:( alıştım ama küçükken hatırlıyorum da hiç anlaşamazdık sürekli kavga ederdik suratıma ayakkabı yemişliğim bile vardır yani. bende fenaydım ama hiç bir kıyafetimi vermezdim ona:)) ama şimdi keşke yanımda olsa da herşeyimi alsa giyse zaten kendi de diyo ben istediğimi alırım sen bana karışamazsın diye:) tamam gel al maşamı da vercem sen gel:)) özledim kardeşcezimi..
ojeler yazıyla pek bi alakasız oldu:) bunları arı mayam burdayken iftar sonrası gezmelerinden aldık pek bi sevdik biz neonları hatta ikişer ikişer aldık kız da şaşırdı neden aynı renkten iki tane alıyorsunuz diye malum kardeşim Ankara'da.

en çok bu rengini sevdim maviyi henüz kullanamadım ama bakarmısınız nasıl cart bir renktir o öle:)

buda tamamen benim yaratıcılık eserim:)))) bıldırcın yumurta kabı yüzüklük oldu altını boyayacaktım ama üşendim. böyle iyi oldu derli toplu.

turkuaz sanırım dimi tam emin olamadım:) çok aradım ama bu rengi Ankara'da buldum sonunda ben ojeye fazla para veremiyorum kıyamıyorum ne bilim zaten kuruyo bozuluyo felan kendileri 1.50 tl olup işimi görmektedir. hadi ben kaçayım artık biraz da işimle ilgileneyim dimi:) öpüldünüz...

13 yorum:

 1. hemen cıkıp bıldırcın yumurtası alıp yumurtaları atıp kutularını kullanıcam :)iyi fikir

  YanıtlaSil
 2. maviye bayıldım bu kadar mı şeker olabilir bir renk.süperkulaaade =)

  YanıtlaSil
 3. ojeye çok çok güzel bulamayacağım şekilde değişik renkli olursa en fazla vereceğim 5-6 lira. ama dediğin gibi hepsi kuruyor, bitirmek seneler alıyor ki kuruyup gidiyor bu süre zarfında. çok cici renkler almışsın uygun fiyata cnm, yüzük kabı dıy'ına bayıldım :)

  YanıtlaSil
 4. hellianthusannus, teşekkür ederim canım atma canım yumurtalarını çok faydalıymış:)
  zey0zey, saol şeker bana garip gelmişti ilk aldığımda daha çok içime sindi şimdi:)
  cecilia, saol kelebeeem:)
  vintage peony, teşekkürler canımcım:)

  YanıtlaSil
 5. Kardeşini de düşünmüş ince kız işte!

  YanıtlaSil
 6. düşünmem mi canım o benim:)

  YanıtlaSil
 7. yeşil ojeler süpermiş...

  YanıtlaSil
 8. teşekkür ederim canım:)

  YanıtlaSil
 9. Ev-vet yesil oje guzelmış, bende yeşil oje arıyorum ama henüz istediğim tonda bulabılmıs değılım ... Sephoranın var http://fearandloathingny.blogspot.com/2009/05/alan-moore-resides-in-village-where-his.html
  Şu tonda arıyorum ama oje için çok para vermekte hoşuma gitmiyor

  YanıtlaSil
 10. teşekkür ederim canım:) o tonda hiç dikkatimi çekmedi ama daha dikkatli bakarım belki buralarda vardır:)

  YanıtlaSil
 11. bu konuyu sevdim. cok güzel olmus :)

  YanıtlaSil
 12. mavi ve pembeden bende de var :D

  YanıtlaSil